• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co robić, aby w żadnym razie nie być na minusie u bukmacherów?
Mam kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie bukmacherki – jednakże przykre fakty są takie, iż straciłem duże pieniądze. I dopiero od kilku miesięcy nareszcie nie sponsoruję buków.
A co takiego się stało? Cóż, w zasadzie wychodzę z takiego założenia, iż niegdyś za bardzo skupiałem się na tym by obstawiać większą liczbę spotkań. To naturalnie ma wiele sensu, lecz fakty są takie, że bukmacherzy każdego dnia zarabiają ogromne pieniądze na właśnie takich ludziach, którzy tak grają. A więc należy trochę zmienić własną strategię gry – o wiele lepszym rozwiązaniem jest to, aby postawić kilka spotkań na kuponie.
Ba, tak naprawdę w większości przypadków sytuacja jest taka, iż generalnie stawiam wyłącznie jedno spotkanie – jednak kurs jest dosyć wysoki, minimum 2. Myślę, że to bardzo korzystne, iż mam okazję poznać typy dnia: czyli są w Polsce profesjonalni typerzy, którzy z bardzo dużą chęcią dzielą się własnymi typami. Uwielbiam, gdy ludzie tak robią, ponieważ jeżeli się znają, to generalnie są wielce pomocni. Chciałbym także trochę wspomnieć o psychice – czyli zasadniczo czymś bardzo pomocnym jest to, aby nie sądzić, iż OK jest to, aby ciągle grywać. Należy zrobić sobie przerwy – to wskazane dla naszego zdrowia psychicznego.

Więcej informacji na stronie: https://fotofilm.com.pl/

Categories: Sport

Comments are closed.